Devlet teşvikli bir Güneş Enerjisi Santraline (GES) ortak olun, döviz bazında %10 kâr Payı elde edin!

*

*

   %10 Kâr Payı yıllık ! Hemde Dolar ve Euro bazında!

      10Yıl    Devlet teşvikli garantili ödeme !

  %80  Sigortalanmış Santral demirbaşları !

%100 Kâr payı ! Faizsiz helal kazanç !

%100 Memnuniyet, yoksa paranızı iade edilir !

5.000$ dan başlayan yatırım imkanı !

„Paramı güneşe ve güneş enerjisine yatırırdım.Ne büyük bir güç kaynağı! Umarım  bunu ele almak için petrol ve kömürün bitmesini beklemeyiz.“

Thomas Edison, 1847 – 1931

Yaptığınız yatırım size kar payınızı tıkır tıkır ödesin...

Dünya çapındaki enerji ihtiyacımız 2017 ile kıyasladığımızda 2040 yılına kadar tahminen %28 yükselecektir. Bu tahmin Amerikan Enerji Enstitüsü  EIA tarafından hesaplanmıştır. Bu aynı zamanda enerji fiyatlarının yükseleceğini de gösteriyor.

Ananistlere göre yenilenebilir enerji toplam enerji ihtiyacının yarısını karşılayabilir bir pozisyona gelecektir.

Son güvenilir bilgilere göre dünya çapındaki Enerji tüketimi yılda 16,3 TWh olarak belirlendi. Buna karşın Güneşin verebileceği yıllık enerji miktarı 1.500.000.000 TWh olarak tahmin ediliyor. Bu durumu dikkate aldığımızda Güneş enerjisinin yeterince enerji üretim potansiyeli sahip olup olmadığını sorgulamamıza bile gerek bırakmıyor. Fakat şu an ki kullandığımız Fosil enerjinin bir gün tükeneceğinden herhalde kimsenin şüpsesi yoktur. Kısacası Güneş enerjisi tüm fosil yakıtlara kıyasla "Doğa dostu" ve "Tükenmeyen" enerji kaynaklarındandır.

 

Güneş enerji santralleri (GES) en güvenli ve en sağlam yatırım imkanlarındandır.

Yatırımcıların bir çoğu Güneş enerji santrallerine yatırım yapmak için kendi santrallerini kurmalarının gerektiğini düşünüyorlar. Bu tabiki doğru bir bilgi değil. Türkiyede devlet teşviki alan ve hali hazırda para kazanan Güneş enerji santrallerine ortak olabiliyorsunuz. Bu, küçük bütçeli yatırımcılara ve her bireye Enerji sektöründe şirket ortağı olma imkanı sağlıyor. Bu sayfada size, bizimle bir "Güneş enerji santraline" nasıl ortak olabileceğinizi ve bu yatırımın size hangi fırsatları sağlayacağını anlatacağız.

 Dolar bazında yüksek kar payı 

-Tolerance GES Investplan- yatırım modelinde hali hazırda çalışır vaziyette bir Güneş enerjisi santraline yapacağınız USD bazındaki yatırım miktarının ortalama %10 u size yıllık kar payı olarak geri dönecek.

Devletin 10 yıllık sabit teşvik garantisi size yıllarca rahat edeceğiniz risksiz ve sabit bir gelir kaynağı sunar.

 10 Yıl devlet teşvikli kazanç 

Devletin yenilenebilir enerji teşvikleri kapsamında yatırımcılara GES lerinde üretilen enerjiyi 10 Yıl boyunca satın alma garantisi veren kanun bu sektöre yatırım yapmak isteyen yatırımcılara risksiz ve dalgalanmalara maruz bırakmayacak bir yatırım fırsatı sunuyor. Teşviğin oranı, projenin faaliyete girme tarihi ve hacmi ile de bağlantılıdır. Bu teşvik oranı 10 yıl boyunca sabit kalacaktır. Yönetmeliğe göre önümüzdeki yıllarda uygulamaya geçecek Projelerde bu oranlar kademe kademe azalacaktır. Yani, ne kadar erken bir GES projesine ortak olursanız kâr payınız o kadar yüksek olacaktır.

Bu yüzden gerçekten bu sektörde yatırım yapmak isteyen tüm yarımcılarımıza fazla beklemeden bizimle irtibata geçmelerini tavsiye ediyoruz.

 Her ihtimale karşı "Mal sigortası" 

GES sahiplerinin veya ortaklarının yatırımlarının emin ellerde olmasını sağlamak amacı ile tüm Projelerimiz sigortalanır. Mal sigortaları, çeşitli risklerin işletme bilançosunun aktifinde bulunan bina, makine, stok gibi somut değerler ile işletmenin üçüncü şahıslardan alacaklarını ifade eden somut olmayan haklar üzerinde yol açacağı hasarlardan kaynaklanacak mali kayıpları güvence altına almaktadır.

Tüm -Tolerance GES Investplan- Güneş enerji santralleri Mal varlıkları değerinin %80 ine kadar sigortalıdır.

Ülkelere göre yıllık kişibaşı enerji tüketimi.

Dünya bankası yenilenebilir enerji projelerinin teşviği için 1milyar Dolar reserv tahsis etmiştir.

Dünya genelinde bu gün itibarı ile 8,1 Milyon kişi yenilenebilir enerji sektöründe istihdam edilmektedir. Bu rakam gün geçtikçe artmaktadır.

 "Faiz" mi yoksa "Katılım payı" mı? 

Özellikle ortadoğu yatırımcılarının hem güvenli, hem yüksek getirili ve aynı zamanda da Islami şartlara uygun bir yatırım modelli araması dünya çapında yatırım projelerini çok kısıtlamaktadır. Genellikle Gayrimenkul sektöründe elde edilecek kârlar bu yatırımcılara cazip gelmekteydi. Fakat dünya çapındaki gayrimenkul alımının yavaşlaması ve körfez ülkelerinin yeni yatırım araçları araması ile GES yatırım modelleri gün geçtikçe Gayrimenkul yatırımlarının yerini alacak bir potansiyeli gösteriyor.

Ama batının spekülatif kapitalist düşünceli yatırım modelleri karşısında Islami yatırım modelleri, İslami bankacılık modelleri de batının ilgisini çekmeye başladı. Özellikle İslami yatırımın, kapitalist yatırımın aksine bireyin değil toplumun refahını düşünmesi, spekulatif yatırımları tasvip etmemesi, Faize izin vermemesi ve sömürücü stratejileri caiz görmemesi bu ilgiyi gün geçtikçe arttırıyor.

-Tolerance GES Investplan-  sizi bir Güneş Enerji Santrali sahibi yapıyor! Bu yatırım modeli kesinlikle faizsiz ve İslami Katılım bankacılıklardan örnek alınmış bir yatırım modelidir.

 En önemlisi memnuniyetiniz 

Mevcut GES yatırım fonlarında ki yatırım süreleri 8 - 10 yada 12 yıldır. Bu sürelerden evvel fonlardan çıkmanız mümkün değildir. Tolerance GES Investplan size piyasada hiç bir yatırım fonunda bulamayacağınız bir teklif sunuyor. Yatırımınızın ilk yılından sonra 3 ay evvelinden haber verme şartıyla hisselerini geri alıyor veya sizin hisselerinize yeni bir yatırımcı buluyor. Hiç bir şekilde çıkış nedeninizi bildirmeniz veya bir sebep belirtmeniz gerekmiyor. Bir tek yapmanız gereken şirketimizi bilgilendirmek.

Enerji ihtiyacı en yüksek olan 6 avrupa ülkesi.

 Düşük bütçeli yatırımcılar da faydalansın 

Uzman yatırımcılar, Bankalar ve Emekli sandıkları yıllardır yenilenebilir enerji projelerine büyük ölçekli yatırımlar yapmaktadır.  Küçük yatırımcılar bu güne kadar yenilenebilir enerji yatırım modellerinde 30.000 Dolar altında kazançlı projeler bulmakta zorlanıyordu. Piyasada ki bu eksiği artık Tolerance GES Investplan ile giderdik. Böylece küçük yatırımcılarımız da milyon dolarlık yatırımcılarımız gibi piyasanın en kârlı yatırımlarından faydalanabilecekler.

Tolerance GES Investplan ile 5.000 Dolar gibi küçük bir bütçe ile yatırım yapıp para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Her projenin kısıtlı adette hissesi olduğu için yüksek bütçeli yatırımcılara kendilerine özel yeni projeler kurma imkanlarımız bulunmaktadır.

Türkiye avrupa pazarında en hızlı büyüyen 5 Güneş enerji piyasalarından biridir.

Bunlar bu güne kadar kurduğumuz ON Grid projelerimizden bir kaç tanesi

Usak Ulubey, ROI 6 years
1.247,4 kWp with 4.620 pcs panels
Osmaniye Kadirli, ROI 6 years
5.400 kWp for 8.212.500 kWp/year energy production
Nevsehir, ROI 6 years
4.208,84 KWp for 6.523.702 kWp/year Green energy
Konya Seydisehir, ROI 7 years
1.000kWp for 1.613.612 kWp/year GREEN ENERGY
Manisa Kirkagac, ROI 6 years
4.963,98 KWp with 18.732 pcs panels
Erzurum Yakutiye, ROI 6 years
2.000 kWp, GREEN ENERY for 1.095 Households
Kilis, ROI 6 years
4.500 kWp, GREEN ENERGY for 3.940 Households
Elazıg Kovancilar ROI 6 years
15.830,64 kWp for 24.537.492 kWp/year GREEN ENERGY
Afyonkarahisar ROI 6 years
1.041,4 kWp for 1.613,612 kWp/year GREEN ENERGY
Antalya Dösemealti, ROI 6 years
1.069,2 kWp for 1.663,625 kWp/year GREEN ENERGY
Antalya Gazipasa, ROI 7 years
1000 kWp for 1.598.422 kWp/year GREEN ENERGY
Antalya Manavgat ROI 6 years
1.996,8 kWp, GREEN ENERGY for 1750 Households
Cankırı Kursunlu, ROI 6 years
1.934,4 kWp for 2.998.320 kWp/year GREEN ENERGY
Batman Beşeri ROI 6 years
6.611,22 kWp, GREEN ENERGY for 5.775 Households
Cankiri Sabanözü, ROI 7 Years
1.188 kWp for 1.810.400 kWp/year GREEN ENERGY
Erzincan Refahiye, ROI 6 years
2.138 kWp for 3.313.900 kWp/year GREEN ENERGY
Amasya, ROI 6 years
4.597,56 kWp, GREEN ENERGY for 3950 Households
Antalya Demre, ROI 6 years
1.132,56 KWP for 1.755.468 kWp/year GREEN ENERGY
Afyon Sandıklı, ROI 6 years
2.000 kWp for 3.100.000 kWp/year GREEN ENERGY
Ankara Ayas, ROI 7 years
3.148,2 kWp GREEN ENERGY for 2714 Households

Bir Güneş Enerjisi Santraline yatırım yapmanız hem aile bütçenize hemde çocuklarınızın geleceği için önemli bir adım olacaktır...

 • Güneş enerjisi "tükenmeyen enerji kaynaklarındandır". Bu kaynaktan faydalanmak için gezegenimize zarar verecek işlemler veya Petrol ,Doğalgaz, Kömür gibi başka "tükenen enerji kaynaklarından" tüketmemiz gerekmiyor.

 • Güneş enerjisi doğa dostu ve enerji kaynaklarını koruyan bir enerji üretim sistemidir. Güneş enerji paneline yansıyan güneş ışınları anında yeşil ve doğadostu güneş enerjisine çevrilir.

 • GES Projesinin lokasyonuna göre yapacağınız yatırımın geri dönüşü 7 ila 9 yıl arasında mümkündür. Bu süre piyasadaki bilinen mevduatlı banka hesabı, gayrimenkul, rentacar otomobil kiralama, mobil iskele yatırım modelerine göre çok daha kısa ve risksiz.

 • Bu yatırım modelimizdeki kârınızın yüksek olma nedenlerinden biri, işletme maliyetlerinin ve arızaların çok düşük olmasıdır.

 • Ortak olmak değil de kendi GES ini isteyen yatırımcılarımıza, projenin büyüklüğüne göre 1 ila 9 ay arasında bir sürede kendi GES ini kurup teslim edebiliriz.

 • Güneş enerjisi, Rüzgar ve Hidroenerjiye kıyasla daha kolay hesaplanabilir bir enerji üretim modelidir. Kuraklık ve esintisiz sezonlar bu Rüzgar ve Hidroenerji yatırımlarının en büyük düşmanı. Ama hava bulutlu olsa da Güneş HER GÜN DOĞUYOR! Ve yeni nesil Güneş enerji panelleri artık, çok az güneş ışınlarından bile maksimum enerji üretimi yapabilme teknolojisine sahiptirler.

 •  Türkiye Avrupa ülkelerinden en çok Güneş radyasyonuna sahip ülkelerden biri! 

Yatırımınızı neden bizimle yapmanızı izah edecek bir kaç önemli bilgi.

 • -Tolerance GES Investplan- yenilenebilir enerji sektöründe15 yılı aşan bir tecrübesi ile, kendi fabrikasında ortadoğu ve Avrupa arasında en büyük güneş eneji paneli imalatı yapan "yerli sermayeli bir Türk şirketidir".

 • Bu güne kadar 500 ü aşkın Güneş enerjisi projesi tamamlayıp çalışır hale getiren referanslı bir kuruluştur. Kalite ve güvenilirlik konusunda kendini ispatlamış türkiyenin lider üreticilerinden biridir.

 • -Tolerance GES Investplan-  projelerinde kullanılan Güneş panelleri ekseriyetle şirketimizin Türkiyedeki kendi fabrikasında ürettiği ürünlerdir. Böylece yatırımınız yerli ürünlere yapılacaktır ve şirket sermayesi türkiyede kalacaktır. Projelerimizde kullanılan paneller kesinlikle Çinden ithal edilen kalitesiz ve ucuz ürünler değildir.

 • GES lerin malzemelerinin büyük bölümü yerli üretim olduğu gibi, tüm projelendirme, mühendislik, kurulum, evrak ve lisans takipleri, kurulum sonrası bakım hizmetleri tek elden yani GES Invest tarafından yapılmaktadır. Tüm hizmetin tek elden verilmesi hem garanti kapsamını kolaylaştırıyor hemde maliyetleri azaltıyor. Bu da yatırımcılarımızın kazancını yükseltiyor.

 • GES Invest Avrupa ve uzak doğuda sektörün lider markaları ve üreticileri ile ortak ARGE ve proje çalışmaları yapmaktadır. Böylece bu sektörün en yeni gelişimleri ve ürünlerine sahip ve hakim bir kuruluştur.

 • Türkiyedeki fabrikasında ürettiği Güneş enerji panelleri, dünya genelinde ki tüm önemli Standartlara sahiptir. Bunlardan bazıları şunlardır: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007, ISO/IEC 27001:2013, ISO 50001:2011, ISO 10002:2014, UL, IEC Bunun haricinde belli aralıklarda TSE, TÜV SÜD, TÜV Rheinland, SGS gibi uluslararası Kontrol laboratuvarları tarafından denetlenmektedir. Bu denetimler üretimin dünya standartlarında ve kalıcı kalitede yapıldığını garanti eder.​

Arzu ederseniz bizi Ofisimizde ziyaret edebilirsiniz. Bu konuda tek ricamız bizi aşağıdaki numaradan arayıp bir randevu talebinde bulunmanız.
          Tel: +90 242 606 0150

* Doğa şartları ve iklim koşullarından dolayı doğabilecek farklılıklar bu oranlarda da positiv veya negatif değişiklikler gösterebilir.

© by Tolerance Group of Companies                 07070 Liman mah. Ataturk Bulvari No: 242 A. Bileydi Is Merkezi, Office 1, Konyaalti, Antalya, Türkiye